Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Запсоньська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04348970) був реорганізований і увійшов до складу Косоньської громади

Сільський голова - Бочкоі Василь Васильович

Автобіографія

Бочкоі Василь Васильович народився 09 листопада 1958 року в селі Запсонь, Берегівського району Закарпатської області.

Громадянин України, національність угорець.

У 1974 році закінчив Запсоньську восьмеричну школу.

З 1974 року по 1978 р. навчався у Мукачівському педагогічному училищі.

З 08.1978 р. по 11.1978 р. працював виколачем початкових класів Запсоньської школи.

З 1978 по 1980 р. відбував обов»язкову службу. По відбуттю військової служби продовжував працювати викладачем в Запсоньській школі.

З 2006 року по теперішній час обраний сільським головою Запсоньської сільської ради.

Одружений. Батько двох дітей.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування